Afterparty

Ani letos nekončíme poslední přednáškou a závěrečným rautem ve foyer divadla. Pojďte si s námi vyměňovat dojmy z programu, navazovat nová přátelství a dobře se bavit na oficiální afterparty TEDxBrno 2015.

Od 20 hodin na vás budeme čekat na lesní mýtině v Impact Hub Brno s uvítacím TEDx drinkem, zakoupit si pak budete moci šunkové, kuřecí, vepřové či sýrové tortilly a vybrat si z nabídky vín, dát si pivo nebo něco tvrdšího.

Afterparty je otevřena všem příznivcům TEDxBrno - pozvěte i své přátele, kolegy a známé, kteří se do Reduty nedostanou. Pro ně a pro ty, kterým to v Redutě nestačilo, budeme v jedné z místností Hubu promítat naše oblíbené TED a TEDx talky.
 
Chtěli byste se afterparty zúčastnit?
 

Registrujte se prosím prostřednictvím našeho formuláře.

Jak afterparty najdete?

Od Reduty to vezměte po červené, na místo vás dovedou TEDx turistické značky namalované na chodníku. Hub sídlí v centru Brna mezi Křenovou ulicí a Vaňkovkou na Cyrilské ulici 7, kam z Reduty pohodlně dojdete za 15 minut. Z Hlavního nádraží (co by kamenem od divadla) se vydejte přes Dornych a Mlýnskou ulici.
 
Z nádraží lze případně popojet tramvají č. 12 o jednu zastávku na Úzkou a odtud se napojit na Dornych a Mlýnskou ulici. Anebo se svezte tramvají č. 8, 9 či 10 o jednu zastávku na Vlhkou a z Křenové ulice zahněte doprava na Cyrilskou.  
Vítání jsou v Hubu i cyklisté, automobily lze parkovat ve dvoře.
13 | 6 | 2015
Divadlo Reduta, Brno